Nőnap alkalmából városunk polgármestere, Dr. Vass György előrehozottan felköszöntette a Hivatal hölgydolgozóit. Ezzel az apró figyelmességgel köszönte meg a munkájukat és Isten áldását kérte rájuk Facebook oldalán. hölgyekköszöntésNőnappolgármestervirág ELŐZŐ A város egyik legérdekesebb látnivalója a Németh Kálmán Emlékház KÖVETKEZŐ Történelmi vendéglátás egy karnyújtásnyira ÉRDEKES LEHET: Irodalmi legendák egy színpadon: rendhagyó szerzői találkozó az... Több mint négyszáz új fával gazdagodott Fót Szigorúbb zöldszabályok jönnek Fóton – Már a fakivágás... Olvass a városban! Közösségi olvasási akció indul Fóton Elfogadták a Fót Város 2036. koncepciót – Jövőkép... Megjelent A fantasztikus nyelv új, bővített kiadása –...