Fóti futballcsapatok – Vendégcsapatok 18:1

by ktgy

A hétvégi rengeteg gólnak egyetlen szépséghibája, hogy bár a Fót SE II. 13 nullra és a Kisalag 5 nullra nyert, a Fót  I. egy gólos vereséget szenvedett.

A meccsek eredményei:

Fót SE I. – Tápiószelei SE 0:1 (III. osztályú felnőttbajnokság Keleti csoport)

Fót SE II. – Márianosztra 13:0 (IV. osztályú felnőttbajnokság  Északnyugati csoport)

Kisalag SC – Kismaros II.-Verőce 5:0 ( IV. osztályú felnőttbajnokság Északnyugati csoport)

Edzői vélemények a meccsekről:

Serdült Tamás,  Fót SE

“Ahogy a vendégek edzője, és én is jó mérkőzést vártam. Az is lett.  Voltak párharcok, voltak helyzetek, de igazán az első 70 percben nem gondoltam, hogy itt mi ma kikaphatunk. Ekkortól éreztem, hogy talán a vége nehéz lesz. A 82. percben sajnos egy pillanatra kihagytunk, és egy jó csapat – mert a Tápiószele jó csapat – ki is használta, ezt és megszerezték a vezetést, majd a győzelmet is.

Csapatomra büszke vagyok, mert teljes mértékben egyenrangú ellenfelek voltunk a bajnokság esélyese ellen.

További sok sikert kívánok a Tápiószele csapatának!  Hajrá FÓT SE!”

Mikulka Gyula, Fót SE II.

“Fontos volt, hogy megnyertük a mérkőzést, ráadásul nagy arányú gólkülönbséggel tettük. Egész héten becsülettel készült a csapat a célunkért. Sok gólt szereztünk, és ez csak pozitív hatással lehet a csapatra a hátralévő két fordulóra. Arra kell koncentrálnunk, hogy jól teljesítsünk és szépen zárjuk az idényt.

A mérkőzésen az utolsó negyedórában játszott Kapitány Zoltán, a Fót SE elnöke,  akinek fia,  Kapitány Domonkos szintén a csapat tagja. Így 15 percig apa és  fia együtt erősítették a Fót SE II. -t

Gratuláció a csapatomnak a kiváló hozzáállásért.
Eredménytől függetlenül köszönjük az ellenfelünknek is, hogy végigjátszották, küzdötték becsülettel a mérkőzést a körülményeikhez képest.
Hajrá Fót!”

Olajos  Sándor, Kisalag

” 5:0-ra nyertünk!

Helyenként szebbnél szebb támadásokat vezettünk, végig magabiztosan és türelmesek játszottunk!

Nagyon gratulálok a csapatnak a jó teljesítményhez, külön örülök hogy, hétről hétre egyre több néző jön ki a meccsünkre!

Remélem megtartjuk a szezon utolsó két meccsére a jó formánkat!

Az utolsó 6 meccsünkből 5 győzelmet és egy döntetlent szereztünk!