A Budapest–Veresegyház–Vác vonalon váltóhiba miatt Rákospalota-Újpest és Fót között átmentileg nem közlekedhettek délelőtt a vonatok – közölte a Mávinform. Emiatt jelentősen megnőtt a menetidő. A hibát körülbelül délre elhárították. váltóhibavonatok ELŐZŐ Ingyenes jogi tanácsadás lesz jövő hétfőn Fóton KÖVETKEZŐ Zöld rendezvények lesznek májusban Fóton ÉRDEKES LEHET: Irodalmi legendák egy színpadon: rendhagyó szerzői találkozó az... Több mint négyszáz új fával gazdagodott Fót Szigorúbb zöldszabályok jönnek Fóton – Már a fakivágás... Olvass a városban! Közösségi olvasási akció indul Fóton Elfogadták a Fót Város 2036. koncepciót – Jövőkép... Megjelent A fantasztikus nyelv új, bővített kiadása –...