Először játszott bajnokit a Fót SE I. az új műfüves pályán

by fnora
Napos, de szeles és kifejezetten hűvös időben játszottak a csapatok.
A mérkőzés után Serdült Tamás, a hazai csapat játékos-edzője ezt nyilatkozta:
“Most játszottunk először bajnoki meccset a két hete átadott műfüves pályán, ahol már több edzést tartottunk, sőt edzőmeccset is. Magabiztosan nyertünk ma 3-0-ra. Végig kontrolláltuk a mérkőzést, sokat birtokoltuk a labdát. Kerestük a Sződ masszív védelmének réseit, aztán egy távoli lövésre szánta el magát Helembai Botond. Lövése a felső kapufáról Bódizs Milán elé pattant, aki magabiztosan használta ki a lehetőséget. Ez volt az első félidő.  A második félidőben már több lehetőségünk akadt, a sződi csapat elfáradt, és mikor Potornai Miklós berúgta a második gólt, még nagyobb fölényre tettünk szert. Végül Rataj Brunó állította be a végeredményt” – mondta az edző.
A Fót SE II. nem játszott a hétvégén, míg a Kisalag hazai pályán 4-2 -re nyert az Őrbottyán ellen.