Befejeződött az aszfaltozás a Kossuth Lajos utca állomásra bevezető szakaszánál. Az autósok fellélegezhetnek, hiszen kiváló minőségű utat használhatnak, amihez járda is kapcsolódik. ELŐZŐ Férjhez ment Kapás Boglárka KÖVETKEZŐ Teszkós szatyor, horrorvonat, földönkívüli faj: így látják a magyarokat a világban ÉRDEKES LEHET: Irodalmi legendák egy színpadon: rendhagyó szerzői találkozó az... Több mint négyszáz új fával gazdagodott Fót Szigorúbb zöldszabályok jönnek Fóton – Már a fakivágás... Olvass a városban! Közösségi olvasási akció indul Fóton Elfogadták a Fót Város 2036. koncepciót – Jövőkép... Megjelent A fantasztikus nyelv új, bővített kiadása –...